KDO  |  optredens
Hier is de lijst (pdf) van alle bekende activiteiten van Showband KDO die zijn gepland:
  • Activiteitenlijst KDO 2018
  • Hieronder een lijst van de geplande optredens van Showband KDO:

    Sunday, May 27, 2018 Processie Groessen
    Waar :      Groessen
    Tijdstip :  10:00 - 14:00
    Wie :  Showband

    Friday, June 8, 2018 Avondvierdaagse Duiven
    Waar :      Duiven
    Tijdstip :  avond
    Wie :  Showband

    Saturday, June 16, 2018 Taptoe Groessen
    Waar :      Clubgebouw Odeon
    Tijdstip :  avond
    Wie :  Showband

    Saturday, June 23, 2018 Taptoe Mijdrecht
    Waar :      Mijdrecht
    Tijdstip :  avond
    Wie :  Showband

    Sunday, June 24, 2018 Streetparade Keijenborg
    Waar :      Keijenborg
    Tijdstip :  overdag
    Wie :  Showband

    Sunday, July 1, 2018 Sin-le-Noble (F)
    Waar :      Sin-le-Noble (F)
    Tijdstip :  hele dag
    Wie :  Showband

    Saturday, August 18, 2018 Streetparade Leersum
    Waar :      Leersum
    Tijdstip :  middag
    Wie :  Showband

    Sunday, August 26, 2018 Streetparade Bad-Ems (D)
    Waar :      Bad-Ems (D)
    Tijdstip :  hele dag
    Wie :  Showband

    Sunday, September 9, 2018 Streetparade Valkenswaard
    Waar :      Valkenswaard
    Tijdstip :  hele dag
    Wie :  Showband

    Saturday, September 22, 2018 Taptoe Oosterbeek
    Waar :      Oosterbeek
    Tijdstip :  avond
    Wie :  Showband

    Sunday, September 23, 2018 Streetparade Winkel OPTIE
    Waar :      Winkel
    Tijdstip :  hele dag
    Wie :  Showband

    Aantal bezoekers van deze pagina (vanaf 30 september 2005):  33191